• Orechová 1167/12, 09303
 • Vranov nad Topľou - Čemerné
 • Napíšte nám na adresu
 • constructor.eu1@gmail.com
 • Otváracie hodiny
 • Pon - Pia | 7:00 16:00

Denné svetlo ako má byť

Prirodzené svetlo má zásadný význam pre vašu pohodu. Rozmery a počet okien do značnej miery určujú vzhľad a dojem, ktorým daný priestor pôsobí.

Strešné okná VELUX

Už viac ako 60 rokov pomáha spoločnosť VELUX ľuďom na celom svete využiť čo najlepšie všetky možnosti, ktoré im ponúka bývanie v podkroví. Či už rekonštruujete starý podkrovný byt alebo staviate úplne nový, ponúkame vám atraktívne riešenie. Firma VELUX ponúka tri rady strešných okien, z ktorých si vyberiete, či už máte rodinný dom, alebo administratívnu budovu.

Premium

Kategória Premium ponúka exkluzívny dizajn a viacero variant umiestnenia, dostupné sú kombinácie s doplnkovými oknami pre dokonalé presvetlenie interiéru. Užite si najširší výber funkcií vrátane integrovaného diaľkového ovládania a automatizácie domácnosti.

https://www.velux.sk/vyrobky/stresne-okna/premium

Štandard Plus

Kategória Štandard Plus pridáva ku všetkým skvelým vlastnostiam kategórie Štandard ešte izolačné trojsklo, ktoré účinne zabraňuje tepelným stratám a zlepšuje zvukovú izoláciu. Cenovo mimoriadne atraktívna ponuka je k dispozícii už pre štyri modely strešných okien.

https://www.velux.sk/vyrobky/stresne-okna/standard-plus

Štandard

Kategória Štandard predstavuje úsporné riešenie pri zachovaní všetkých kľúčových funkcií a parametrov. Strešné okná tejto kategórie majú teraz navyše ochranu proti prievanu a hluku.

https://www.velux.sk/vyrobky/stresne-okna/standard

Dve varianty vnútornej povrchovej úpravy

BIELA BEZÚDRŽBOVÁ VARIANTA

 1. Drevené jadro je chránené vodotesným polyuretánovým náterom. Jasná voľba pre vlhké miestnosti, akými sú kuchyne alebo kúpeľňa.
 2. Žiadne viditeľné špáry, takže sa v rohoch nemôžu hromadiť nečistoty.
 3. Bezúdržbový povrch je ideálny pre zle prístupné miesta.
 4. Drevené jadro zachováva vynikajúce izolačné vlastnosti.

CELODREVENÁ VARIANTA

 1. Vhodné do miestností, kde oceníte prirodzený drevený vzhľad.
 2. Číry, vodou riediteľný lak ochráni drevo pred nečistotami a vlhkosťou.

Konfigurátor

https://www.velux.sk/vyrobky/kalkulator-standardplus

Svetlíky VELUX

Svetlíky VELUX umožňujú presvetliť obytné priestory pod plochou strechou. Ich unikátna konštrukcia spájajúca spolu kopulu a strešné okno zaisťuje vysokú energetickú úspornosť a dokonalý dizajn v interiéri. Ak chcete miestnosť vyvetrať jediným dotykom tlačidla, vyberte si diaľkovo ovládaný svetlík CVP. Vstavaný dažďový senzor svetlík automaticky zatvorí keď začne pršať. Svetlík CFP je pevný, neotváravý. Manuálne otváravý svetlík CVP sa ovláda tyčou a otvorí sa na vetranie až o 11 cm.

![](

https://www.velux.sk/vyrobky/svetliky

Svetlovod – denné svetlo pre vašu chodbu a šatník

Privedením denného svetla do stredu dispozície znížite spotrebu svietenia a priaznivo naladíte svoju psychiku. Prirodzené svetlo premení tmavé a zanedbané časti vášho domova na prívetivý priestor. Privedením denného svetla do stredu dispozície znížite spotrebu svietenia a priaznivo naladíte svoju psychiku.

https://www.velux.sk/vyrobky/svetlovody

VELUX STUDIO – 3 v 1

Namiesto jedného strešného okna si môžete zaobstarať rovno tri pre dokonalé presvetlenie, komfortnejšie vetranie a široký výhľad. V extra štíhlom ráme sú osadené tri okná, prostredné fixné a po stranách dve okná s otváraním pomocou hornej rukoväte. Premyslené dizajnové riešenie zodpovedá súčasnému trendu zväčšovania presklených plôch.

Strešný balkón VELUX Cabrio®

VELUX Cabrio® premení strešné okno v priebehu pár sekúnd na balkón, takže môžete ísť von na čerstvý vzduch bez toho, aby ste museli opustiť dom. Ľahko tak otvoríte svoju izbu okolitému svetu a získate ten najlepší výhľad. Výborný spôsob, ako zhodnotiť svoju nehnuteľnosť a dodať jej prekvapivý nový prvok.

Doplnkové riešenia

Zvislé doplnkové okno/Fasádne doplnkové okno/Strešné doplnkové okno

VELUX ACTIVE

VELUX ACTIVE s technológiou NETATMO pomôže zlepšiť vnútorné prostredie vášho domu. Senzory merajú teplotu, koncentráciu CO2 a vlhkosti a ovládajú jednotlivé výrobky rady VELUX INTEGRA®. Pomocou aplikácie VELUX ACTIVE môžete rolety a markízy ovládať odkiaľkoľvek.

 1. Senzorom riadená ventilácia
 2. Denné vetranie
 3. Inteligentná ochrana pred teplom
 4. Jednoduchá inštalácia

Vonkajšia ochrana pred teplom

Keď je vonku neznesiteľné teplo, udržujte si doma príjemnú teplotu vďaka vonkajším markízam a roletám, ktoré zabraňujú prenikaniu slnečného tepla cez vaše okná. Ideálne v kombinácii s vnútornými roletami ako výhodný kompletný balíček.

Vnútorné zatemňovacie rolety

Je jedno kedy a ako, ale všetci sa potrebujú dostatočne vyspať, aby sa cítili dobre. Základom najkvalitnejšieho spánku je temná miestnosť, ktorú vám zaistia zatemňujúce rolety VELUX.

Vnútorná regulácia svetla

Ideálna pre obývacie izby, pracovne, kuchyne a kúpeľne.

https://www.velux.sk/vyrobky/rolety-a-zaluzie

Katalógy k stiahnutiu

https://www.velux.sk/prakticke-rady/katalogy